sobota, 28 lutego 2015

PAN PRZYPADEK ROBI TRZECI KONKURS

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszam trzeci już konkurs na okładkę kolejnej książki o moich przygodach. Tym razem musiałem rozwikłać zagadki, w które zamieszani byli warszawscy bezdomni zbieracze złomu, z racji zamiłowania do wysokoprocentowych napojów odznaczający się fioletowawym odcieniem skóry. Zdemaskowałem seryjnego mordercę, sprawców napadu z zaborem mienia oraz dowiodłem niewinności domniemanego mordercy podfruwajki brązowonosej. Przy tym musiałem uważać na moich wrogów, którzy szyją mi coraz większe buty. Szczegóły treści, które mogą ułatwić projektowanie, opublikuję w ciągu najbliższego tygodnia a na razie podaje terminarz i zasady tego konkursu:

1.      Konkurs jest skierowany do osób pełnoletnich zarówno tych zajmujących się zawodowo projektowaniem jak i dopiero mających zamiar zacząć swoją przygodę z tym zajęciem.

2.      Trzeba zaprojektować okładkę, która na pierwszej stronie i grzbiecie uwzględni tytuł książki, czyli „Pan Przypadek i fioletowskórzy” oraz imię i nazwisko autora a na czwartej otrzymany od wydawnictwa tekst i kod kreskowy wraz z ceną i nazwę wydawnictwa.

3.      Reszta jest dowolna ale należy pamiętać, że do każdego z elementów trzeba mieć prawa autorskie.

4.      Każdy biorący udział może nadesłać najwyżej trzy projekty i musi to zrobić do 24 marca 2015 r. na adres okladka@wydawnictwozakladka.pl

5.      Jury konkursu wyłoni od 4-6 projektów, które następnie wezmą udział w głosowaniu blogerów prowadzących blogi z recenzjami książkowymi i to oni właśnie wyłonią ostatecznego zwycięzcę konkursu. Głosowanie będzie trwać w dniach 25 marca – 1 kwietnia a jego wyniki zostaną ogłoszone do 2 kwietnia.

6.      Nagrodą w konkursie jest 1500 PLN i oczywiście druk w książce która trafi do księgarń zapewne jeszcze pod koniec kwietnia.

To tyle tytułem zachęty. Jeśli poważnie myślicie o wzięciu udziału konkursie to napiszcie na podany wyżej adres a otrzymacie szczegółowy regulamin, z którym należy się zapoznać przed wzięciem udziału w konkursie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz