poniedziałek, 22 sierpnia 2016

PAN PRZYPADEK I GŁOSOWANIE NA OKŁADKĘ MEDIAKTORÓW

Wkrótce zostaną opublikowane najlepsze projekty w konkursie na okładkę najnowszego tomu moich przygód pt.: "Pan Przypadek i mediaktorzy". A dziś pokrótce przypomnę zasady głosowania na okładkę, które są niezmienne od pierwszego konkursu (a ten już jest czwarty). Ponieważ konsekwentnie zwalczam wszelkie układy i układziki oraz "wiecie rozumiecie" konkurs konkursem ale wygrać musi nasz kandydat, to oddaję ostateczny werdykt w ręce jak najbardziej fachowego jury. Dlatego głosować mogą wyłącznie osoby prowadzące własne blogi z recenzjami książek Wierzę bowiem, że dzięki oddaniu jakie okazały swojej pasji oraz konsekwencji z jaką się jej poświęcają (stąd dodatkowy wymóg, by prowadziły swojego bloga od co najmniej kwietnia 2016 r. lub miały umieszczone 20 notek recenzyjnych) są najbardziej kompetentni do wydania najsprawiedliwszego werdyktu.

Technicznie ma to wyglądać tak, że każdy z blogerów może głosować na maksymalnie trzy projekty, przyznając im odpowiednio 3, 2 oraz 1 punkt. W przypadku zagłosowania na mniejszą liczbę projektów bloger sam decyduje, jaką liczbę punktów (3,2 lub 1) przyznaje wybranym przez siebie projektom (na przykład 3 i 1 lub 3 i 2). O swojej decyzji bloger informuje łącznie poprzez post na swojej stronie oraz poprzez zgłoszenie faktu głosowania i ilości punktów przyznanych na adres okladka@wydawnictwozakladka.pl. Ta podwójna procedura ma z jednej strony ułatwić zliczanie głosów, z drugiej zapobiec podszywaniu się pod blogerów przez osoby nieuprawnione z trzeciej zaś zapewnić pełną transparentność głosowania, bo każdy, kto będzie chciał, będzie mógł sam policzyć oddane głosy.

  Głosowanie odbywa się, w dniach 24 sierpnia - 1 września 2016 r. Są z niego wyłączeni, rzecz jasna, ci blogerzy, którzy sami nadeślą swoje prace na konkurs. 

2 komentarze: