sobota, 21 czerwca 2014

PAN PRZYPADEK ROBI DRUGI KONKURS


Z prawdziwą przyjemnością ogłaszam drugi już konkurs na okładkę kolejnej książki o moich przygodach. Tym razem musiałem rozwikłać zagadki w które zamieszani byli pracownicy wielkich korporacji. Było i morderstwo, była i zbrodnia dużo straszniejsza, był i okradziony złodziej. Szczegóły treści, które mogą ułatwić projektowanie, opublikuję w ciągu najbliższego tygodnia a na razie podaje terminarz i zasady tego konkursu:

1.      Konkurs jest skierowany do osób pełnoletnich zarówno tych zajmujących się zawodowo projektowaniem jak i dopiero mających zamiar zacząć swoją przygodę z tym zajęciem.

2.      Trzeba zaprojektować okładkę, która na pierwszej stronie i grzbiecie uwzględni tytuł książki, czyli „Pan Przypadek i korpoludki” oraz imię i nazwisko autora a na czwartej otrzymany od wydawnictwa tekst i kod kreskowy wraz z ceną i nazwę wydawnictwa.

3.      Reszta jest dowolna ale należy pamiętać, że do każdego z elementów trzeba mieć prawa autorskie.

4.      Każdy biorący udział może nadesłać najwyżej trzy projekty i musi to zrobić do 2 sierpnia 2014 r. na adres okladka@wydawnictwozakladka.pl

5.      Jury konkursu wyłoni od 4-6 projektów, które następnie wezmą udział w głosowaniu blogerów prowadzących blogi z recenzjami książkowymi i to oni właśnie wyłonią ostatecznego zwycięzcę konkursu. Głosowanie będzie trwać w dniach 5-20 sierpnia a jego wyniki zostaną ogłoszone do 23 sierpnia.

6.      Nagrodą w konkursie jest 1250 PLN i oczywiście druk w książce która trafi do księgarń (jej premiera jest planowana na 20 września)

To tyle tytułem zachęty. Jeśli poważnie myślicie o wzięciu udziału konkursie to napiszcie na podany wyżej adres a otrzymacie szczegółowy regulamin, z którym należy się zapoznać przed wzięciem udziału w konkursie.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz