poniedziałek, 4 sierpnia 2014

PAN PRZYPADEK MÓWI O GŁOSOWANIU


Już jutro opublikuję finałowe prace a dziś przypomnę pokrótce zasady głosowania w konkursie  na najlepszą okładkę. Są one identyczne, jak w zeszłym roku. Ale pewnie większość osób już ich nie pamięta, a poza tym,  mam nadzieję, przybyło mi sporo nowych czytelników, którzy zechcą znów głosować.  

Okładkę wybierze znów jak najbardziej fachowe jury. Dlatego głosować mogą wyłącznie osoby prowadzące własne blogi z recenzjami książek. Wierzę bowiem, że dzięki oddaniu jakie okazały swojej pasji oraz konsekwencji z jaką się jej poświęcają (stąd dodatkowy wymóg, by prowadziły swojego bloga od co najmniej lipca 2013 r.) są najbardziej kompetentni do wydania najsprawiedliwszego werdyktu. W tym roku dodatkowo Wydawnictwo Zakładka postanowiło podziękować im w sposób szczególny i każdy z  głosujących blogerów, który będzie chciał, otrzyma egzemplarz pierwszego tomu moich przygód, czyli „Pan Przypadek i trzynastka” z dedykacją i autografem autora.    

Technicznie głosowanie ma wyglądać tak, że każdy z blogerów może głosować na maksymalnie trzy projekty, przyznając im odpowiednio 3, 2 oraz 1 punkt. W przypadku zagłosowania na mniejszą liczbę projektów bloger sam decyduje, jaką liczbę punktów (3,2 lub 1) przyznaje wybranym przez siebie projektom (na przykład 3 i 1 lub 3 i 2). O swojej decyzji bloger informuje łącznie poprzez post na swojej stronie oraz poprzez zgłoszenie faktu głosowania i ilości punktów przyznanych na adres okladka@wydawnictwozakladka.pl . Ta podwójna procedura ma z jednej strony ułatwić zliczanie głosów, a z drugiej zapobiec podszywaniu się pod blogerów przez osoby nieuprawnione. 

  Głosowanie odbywa się, tak jak już pisałem, w dniach 5-20 sierpnia. Są z niego wyłączeni, rzecz jasna, ci blogerzy, którzy sami nadeślą swoje prace na konkurs. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz