sobota, 6 września 2014

PAN PRZYPADEK I KONKURS NA DETEKTYWA


Uwaga, uwaga, czas już na Was. Startuje zabawa w znalezienie mordercy. Z jednej strony spieszcie się z rozwikłaniem zagadki aby inni Was nie uprzedzili a z drugiej podejmujcie rozważne decyzje bo w razie błędu nie będziecie mieli szans na ponowny wybór…

A oto krótki wyciąg z Regulaminu Konkursu: Zostań detektywem, znajdź mordercę!  Znajdziecie w nim wszystkie najważniejsze informację.


1.      W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach 6 - 14 września (do godz. 23.59) nadeśle na adres biuro@wydawnictwozakladka.pl  odpowiedź kto jest mordercą Jerzego Sambora i poda co najmniej jeden fakt z dotychczas opublikowanych odcinków, który na to wskazuje.

2.      W konkursie można wziąć udział tylko jeden raz wskazując tylko jednego podejrzanego.

3.      W zgłoszeniu konkursowym należy podać swoje imię, nazwisko i dokładny adres, na który zostanie wysłana nagroda. Danych tych nie można uzupełniać i poprawiać.

4.      Pierwszych pięć osób, które nadeślę prawidłowe odpowiedzi otrzyma w nagrodę książkę pt.: Pan Przypadek i trzynastka. Książki będą wysyłane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

5.     Ogłoszenie listy laureatów konkursu nastąpi 20 września, po opublikowaniu ostatniego odcinka Morderstwa w Orient Espresso na łamach bloga http://www.panprzypadek.blogspot.com/  

6.      Wszelkie pytania i wątpliwości proszę zgłaszać na adresem biuro@wydawnictwozakladka.pl 

 A więc… Czas, start!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz